+38 (097) 620-07-05 +38 (050) 729-01-45 +38 (063) 071-58-04 Інтернет магазин «Балаган» - Карнавальні костюми оптом, Маскарадні костюми оптом, Новорічні костюми для дітей та дорослих
Костюм соняшника для хлопчика
Костюм соняшника для хлопчика
Костюм соняшника для хлопчика

Костюм соняшника для хлопчика

Склад: сорочка, кепка, комбінезон
Тканина: атлас, тканина сорочкова, підкладка
Артикул: до31

Розмiр:
Таблиця розмірів
290 грн

Тонкий паросток пробився через товщу землі і почав тягнути свої листочки до яскравого, жовтого сонечка. Так може починатися казка, в якій талановитий і чарівний юний актор зіграє свою головну роль, примірявши костюм соняшника для хлопчика. Навколо нього будуть пурхати різнокольорові бабки і метелики, коники заграють на своїх витончених скрипочках переможний марш. Витягнеться, виросте розкішна золота квітка до найвищого тину і будуть перехожі ласкаво про нього говорити: яке чудове маленьке сонечко спустилося на землю. А він буде постійно стежити за справжнім, великим сонцем, вбираючи всю любов і тепло, щоб дарувати його потім усім навколо. Така ось казка вийшла!

Втілення цього або іншого сюжету стало можливо завдяки костюму соняшника для хлопчика, представленому на нашому сайті. Яскраві, чисті фарби зеленого і сонячного вкладені в нього. Основний його колір - зелений, рукава і низ блузки декоровані широкої тасьмою із зображенням соняшника. На комірі сорочки виконана об'ємна аплікація у вигляді коричневої серединки і великих жовтих пелюсток квітки. Чудовий, об'ємний берет яскраво-зеленого кольору прикрашений золотисто-жовтим суцвіттям, улюбленцем сонця.

Коментарі
  • Ольга
    26.09.2013, 20:29
    Костюм очень понравился. Оригинальный и пошит качественно, материал, отделка, все супер! Ребенок весь вечер в нем пробегал, не хотел снимать. Идет размер в размер. На рост ребенка 116 см взяла размер 110-116, подошел идеально. Спасибо менеджеру магазина за быструю работу, я заказала, а на следующий день забрала на Новой почте в Киеве.
Залишити свій коментар
captcha

© 2022 Інтернет-магазин Балаган. Всі права захищені. Використання фотоматеріалів товарів заборонено.

Інтернет магазин «Балаган» - Карнавальні костюми оптом, Маскарадні костюми оптом, Новорічні костюми для дітей та дорослих

Дизайн та розрабка: Sigma Software